21 грудня відбувся тренінг з упровадження курсу “Основи академічного письма”

21 грудня 2016 року викладачі юридичного факультету Оксана Меленко, Олексій Стратій та Вікторія Васильчук на запрошення Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (www.saiup.org.ua/) – SAIUP взяли участь у тренінгу з упровадження курсу “Основи академічного письма”, розробленого в рамках Проекту.

Розробник програми курсу Наталя Шліхта (к.і.н., доцент, завідувач кафедри історії НаУКМА) ознайомила учасників тренінгу з концепцією курсу, який має на меті не лише навчити студента самостійно писати тексти, а й покликаний формувати академічну доброчесність в університеті в цілому.

Представники університетів-учасників Проекту та гості мали можливість поділитися своїми очікуваннями від упровадження курсу “Основи академічного письма”, а також власним баченням щодо порядку та форм впровадження курсу з урахуванням специфіки кожного ВНЗ. Учасники тренінгу обговорили можливі практичні кроки щодо упровадження курсу та варіанти адаптації модельної програми курсу.

В рамках тренінгу був організований також цікавий і пізнавальний майстер-клас “Студентсько-орієнтовані методи і форми навчання, або як і для чого відійти від традиційних лекції і реферату” від Тетяни Григор’євої (к.і.н., доцет, доцент кафедри історії НаУКМА), під час якого учасники активно ділилися власним досвідом щодо підвищення зацікавленості студентів у навчанні, їх вмотивованості, запровадження нових методик та методів викладання.

Спілкування з колегами з різних університетів України, обмін досвідом, спільний пошук шляхів вирішення складних завдань, які постають перед академічною спільнотою у процесі реформування вищої освіти є надзвичайно важливим. Учасники тренінгу від юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вдячні організаторам та викладачам тренінгу і всім колегам за цікаве та корисне спілкування.4-1 2-4 1-3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *