11 листопада 2017 року, в Національній академії внутрішніх справ України, відбулась XII Всеукраїнська науково-теоретична конференція: «Філософські, методологічні та психологічні проблеми права», яка була присвячена 70 річчю від Дня народження видатного українського вченого, академіка НАПрНУ, член-кореспондента НАПНУ, судді Конституційного Суду України (у відставці), народного депутата України (ІІ скликання), професора кафедри філософії права та юридичної логіки Національної академії внутрішніх справ України, заслуженого юриста України – Костицького Михайла Васильовича.

З нагоди свята і чергової наукової та творчої зустрічі, в роботі конференції взяли також участь викладачі кафедри юридичної психології юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цікаві доповіді провідних вчених, наукові дискусії, практичні пропозиції щодо вдосконалення психолого-правового забезпечення юридичної діяльності, обов’язково знайдуть своє втілення не тільки в навчальному процесі, а й практичному житті.

Крім того з нагоди ювілею Михайла Костицького учасниками конференції було презентовано для перегляду і кінострічку про його життєвий та творчий шлях.

Загальне

Наші 1ЧерновськийМеленко,ШувальськаМарчакНашіМеленко ЛюсьєнаКнигиЛюсьєна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *