Магістерська програма

Буклет 9

Майбутній Магістр!

       Свого часу Вільгельм Гумбольд казав, що задля того, щоб стати собою, треба відшукати власний шлях та посісти своє місце у житті. Це Божий Дар, коли ти знаєш, заради чого живеш, коли твоя професія є твоїм покликанням, твоїм натхненням, незважаючи на всі примхи долі, перешкоди й негаразди. До своєї професії можна йти довго і звивистим шляхом. Посаду судді можна назвати вінцем юридичної кар’єри багатьох юристів. Робота судді надзвичайно складна, багатогранна і відповідальна. Високий рівень судової діяльності, винесення компетентного і справедливого рішення судом є однією з найважливіших гарантій надійного забезпечення прав і законних інтересів громадян. Саме тому наша програма допоможе вам з обранням вашого професійного шляху. Програма «Суд і судочинство»  забезпечує отримання та поглиблення студентами науково-практичних знань щодо діяльності суду та судових органів, навчання практичним навичкам застосування законодавства у зазначеній сфері, контролю за його дотриманням та ознайомлення з організацією діяльності судових органів.

       Метою програми є підготовка фахівців-практиків у сфері здійснення судочинства з необхідними знаннями та ціннісними стандартами, якими повинен володіти висококваліфікований суддя з урахуванням етичних і моральних засад у навчальному та дослідницькому процесі.

       Саме тому кафедра юридичної психології юридичного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича пропонує Вам у 2018 році нову магістерську освітньо-професійну програму Право Спеціалізація «Суд і судочинство».

       За результатами навчання майбутні правники отримають такі знання зі сфери судочинства, як знання структури та стандартів правничої професії; знання міжнародних стандартів здійснення судочинства, поглиблення знань, засад, принципів і змісту правових інститутів щодо особливостей здійснення правосуддя в Україні.

       Керівник магістерської освітньо-професійної програми Право Спецілізації «Суд і судочинсвто» д.ю.н., доц.

Черновський Олексій Костянтинович

chernovsky

Магістерська Програма Право Спеціалізація Суд і судочинство

Обов’язкові навчальні дисципліни

Правові позиції Конституційного та Верховного судів Марчак Віталій Ярославович 

Аргументація судових рішень Меленко Оксана Володимирівна 

Європейські стандарти судочинства Черновський Олексій Костянтинович  

Вирішення спорів у ЄСПЛ Федіна Аліна Василівна

Судова психологія Гриндей Любов Михайлівна

Перелік вибіркових дисциплін магістерської освітньо-професійної програми «Суд і судочинство»